SAUSIO 13 – AJAI SKIRTA INTEGRUOTA PAMOKA ,,LAISVĖS VAIKAI PRISIMENA PRAEITĮ“

Sausio 13 dieną I-IVg klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje, skirtoje Sausio 13- osios atminimui. Pamoką vedė istorijos mokytoja Virginija Adomėnienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Karaliūnienė. Pradžioje buvo skaitomi eilėraščiai, prisiminti skaudūs mūsų tautos įvykiai prieš 30 metų. Po to IVg klasės mokinė Šarūnė vedė ,, Kahoot!“ viktoriną ,,Ilgas kelias į laisvę“. Dalyviai turėjo atsakyti į pateiktus įvairius istorinius, literatūrinius klausimus. Nugalėtojais tapo IVg klasės mokinys Rytis Č.(IVg kl.), antroje vietoje liko Jokūba L.( Ig kl.) ir trečioje – IIg klasės mokinė Kamilė K. Sveikiname nugalėtojus! Visi nugalėtojai buvo apdovanoti prizais – jiems įrašyti dešimtukai į dienyną!

Mokytoja Violeta Karaliūnienė