Edukacija ,,Diena su Prezidentu

    Taip jau sutapo, kad visai prieš Sausio 13-osios dienos paminėjimą, 2 klasės mokiniai jungėsi į Valstybės pažinimo centro nuotolinę edukacinę pamoką ,,Diena su Prezidentu“.
    Interaktyvus užsiėmimas naudojant Zoom programą buvo labai įdomi ir informatyvi veikla mokiniams. Pamokos metu jie daug sužinojo apie Lietuvos Respublikos Prezidentus, jų vykdomas veiklas, svarbiausias funkcijas, klausėsi dabartinio LR prezidento Gitano Nausėdos kalbos, prisiminė ir aptarė Sausio -13osios įvykius, rašė www.mentimeter programoje ką jiems reiškia žodis ,,valstybė’’, išsiaiškino kas yra NATO ir kas gauna Vytauto Didžiojo ordinus.
    Gautų žinių patikrinimui ir įtvirtinimui žaidė interaktyvius žaidimus ,,Atpažink prezidentą’’, ,,Išsiaiškink, kas tinka prezidentui’’.
    Pamoką vainikavo Kahoot žaidimas, kurio metu buvo išsiaiškinti aktyviausi ir geriausiai įsisavinė naują mokomąją medžiagą mokiniai. Jais tapo Monika R., Faustėja P., Jorė Č.. Nedaug nuo nugalėtojų atsiliko Nerija M. ir Matas K. Sveikiname juos.
   Nuoširdžiai dėkojame VPC lektoriui Mantui K., kuris labai nuoširdžiai bendravo su mažaisiais Lietuvos piliečiais.
   Norint dalyvauti VPC edukacijose: http://registracija.pazinkvalstybe.lt
2 klasės mokytoja Renata Kiburienė

spacer