Ekskursija į Kauną

       Spalio 22 dieną 6 ir 8 klasės mokiniai vyko į Kauną. Pirmiausiai aplankėme Velnių muziejų, kur susipažinę su ekspozicija dalyvavome edukacinėse programose apie lietuvių mitologiją, protmūšyje. Vėliau lankėmės Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Čia šeštokai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Lituanikos skrydis“, o aštuntokai susipažino su Lietuvos partizanų ginklais. Šios muziejaus programos labai patiko: iš arti pamatėme lėktuvo fragmentus, ginklus, kuriais partizanai gynė Lietuvą nuo okupantų. Prie amžinosios ugnies tylos minute pagerbėme Lietuvos gynėjus. Laikas prabėgo labai greitai. Laisvalaikį praleidome batutų parke. Visi džiaugėmės puikiai ir turiningai praleistu laiku.
                                                                                            8 klasės auklėtoja Larisa Tichonova

Ekskursija 2020-10-22
spacer