Pandėlio gimnazijos veiklų ,,Mokomės kalbų su eTwinning“ įvertinimas

     Visoje Europoje vyksta kas antrus metus vyksta „Europos kalbų ženklo“ konkursas. Jis skirtas paminėti Europos kalbų dienai, pagerbti tuos, kurie savo veiklomis daug dėmesio skiria kalbų mokymuisi – ir gimtosios kalbos žinių stiprinimui, ir užsienio kalbų lavinimui. 2020 rugsėjo 24 dieną, Vilniuje, taip pat įvyko apdovanojimai. 2020 metais šio konkurso pagrindinio prizo nugalėtoja Lietuvoje tapo mūsų gimnazija.
     „Europos kalbų ženklo“ konkursui pateiktos net 23 paraiškos.
Pagrindinį prizą skyrė Europos Komisija, laimėtoją išrinko speciali Švietimo mainų paramos fondo sudaryta komisija, atrinkta iš įvairių, su kalbų mokymu susijusių institucijų atstovų.
Konkurso nugalėtojas apdovanojamas „Europos kalbų ženklo“ sertifikatu bei kvietimu dalyvauti Europos kalbų dienai skirtame renginyje Briuselyje ateinantį rudenį.
          Sveikiname visą gimnazijos bendruomenę su šiuo pasiekimu.

spacer