Buvusių mokinių susitikimo šventė

     Paskutinį liepos šeštadienį, liepos 25 d., gimnazija vėl atvėrė duris buvusiems savo mokiniams ir mokytojams. Šventinį pasveikinimą inicijavo ir kartu su mokiniais, buvusiais ir esamais mokytojais, miestelio bendruomenės nariais parengė gimnazijos mokytoja R.Kiburienė.
    Renginys prasidėjo Vlado Bagdono dainos „Mano senai mokyklai“ inscenizacija, kurią vaidino senų laikų mokyklinėmis uniformomis pasipuošę „mokinukai‘“. Šventinę nuotaiką savo dainomis kūrė būsimoji antrokė Faustėja P. su savo seneliu Sigitu K. Mokyklinio valso sūkury sukosi ne tik programos rengėjai, bet ir šventės svečiai.
     Išskirtinė šiais metais buvo prieš 60 metų mokyklą baigusi 13-oji laida, kurios mokinių kartu su auklėtoja G. Samulėniene buvo susirinkę gausiausiai. Po šventinio pasveikinimo visi buvo pakviesti apsilankyti gimnazijos muziejuje, savo klasėse.
                                                                                                       Direktorė Jūratė Kavoliūnienė

 

spacer