„eTwinning“ projektas ,,Kids are seeds“

     Nors šiemet mokslo metai buvo ypatingi ir jie baigėsi šiek tiek anksčiau, projektinės veiklos dar nesibaigė. Gegužės pabaigoje, visai prieš Vaikų gynimo dieną, mūsų gimnazija prisijungė prie ,,eTwinning “ projekto ,,Kids are seeds“.
    Šis projektas skirtas dalintis įvairiomis įdomiomis veiklos formomis su vaikais, ugdyti vaikų kūrybiškumą. Projekte dalyvauja Azerbaidžano, Portugalijos, Italijos, Gruzijos, Rumunijos, Lietuvos, Turkijos, Jordanijos mokyklos. Iš mūsų gimnazijos projekte dalyvauja 7 ir Ig klasių mokiniai. Mokiniai iš įvairių šalių betarpiškai bendrauja ‚WatsApp“ ir „Twinspace cate“. Aktyviausia projekto dalyvė Gabija D. (Ig klasė). Projekto rezultatas – vaikų darbų e-knyga ir darbų galerija.
Daugiau informacijos čia: https://twinspace.etwinning.net/115775/home
                                                                                                               Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova

spacer