Vyskupijos projektai „Šviesa mano takui“ ir „Knygų knyga“

     Gimnazijos ateitininkės dar prieš karantiną dalyvavo Panevėžio vyskupijos katechetikos centro plakatų konkurse, skirtame giliau pažinti Lietuvos istoriją ir tikėjimą svarbių žmonių, palikusių bendrystės su Dievu – krikščioniško gyvenimo liudijimus. Konkurse ateitininkės Dainora A. (8 kl.), Dovilė Č. (8 kl.) ir Joana Č. (8 kl.) laimėjo trečiąją vietą už plakatą „Būkite Dievo meilės įrankiais!“, skirtą Marijai Rusteikaitei. Mergaitės įvertintos padėkomis ir dovanėlėmis. Mokinės Edita S. (8 kl.), Gintarė Z. (8 kl.) ir Austėja V. (8 kl.) už plakatą „Jis yra visko vertas“, skirtą Marijai Kaupaitei, pelnė nominaciją už puikiai atskleistą temą ir kūrybiškumą. Jos įvertintos padėkomis ir dovanėlėmis.
      Gimnazijos 5 kl. mokiniai prieš karantiną ruošėsi Panevėžio vyskupijos katechetikos centro projekto    „Knygų knyga“ viktorinai, skirtai labiau pažinti Šv. Raštą, auginti mokiniuose svarbiausių Išganymo istorijos įvykių supratimą, gilinti žinias apie mylintį Dievą, Jo veikimą žmonijos istorijoje, skatinti mokinius atpažinti Šv. Raštą kaip knygą, per kurią kalba Dievas ir žadinti troškimą gyventi Dievo žodžiu kasdienybėje. Iki karantino jie įveikė pirmąjį etapą. Neįvykus viktorinai vyskupijos centre, mokiniai Adomas Č., Danielė Č., Donatas B. ir Simonas T. gavo padėkas už dalyvavimą projekte.

                                                                                                                       Mokytoja Eglė Glemžienė

spacer