Paminėta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

   Šiais metais Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena paminėta negausiomis Pandėlio jaunųjų šaulių pajėgomis dėl galiojančio karantino sąlygų. Kuopai atstovavo šaulė Kamilė N. ir jaunoji šaulė Livija Ž.
   Jaunieji šauliai aplankė, sutvarkė ir pagerbė partizanų žūties vietų, paminklų Žiobiškio, Kazliškio, Panemunio ir Pandėlio apylinkėse. Smagu, kad šią dieną paminėjo ir Pandėlio gimnazijos darbuotojos Jolanta K. ir Irena P. su šeimomis. Nepabūgę klampios Notigalės pelkės jie aplankė partizanų žemines, kur atidavė pagarbą čia žuvusiems partizanams. Aplankytas ir šalia pelkės esantis ąžuolas, memorialinis paminklas žuvusiems partizanams.
                                                                                  Šaulių kuopos vadė Rima Žėkienė

Kariuomenės ir visuomenės vienybės diena
spacer