Jaunieji šauliai ir karantinas

    Jaunieji šauliai karantino metu taip pat atlieka įvairias užduotis nuotoliniu būdu. Jiems tenka įveikti nemažai iššūkių atliekant užduotis „Gaminu šeimai ir artimui“, „Apsauginė kaukė“, „Margučiai“, „Karantinas, bet sportuoju“, „Laikino būsto statyba“, „Mazgai“.
   Neseniai buvo renkami „Kuopos kulinaro“ ir „Gražiausio margučio“ laimėtojai. Susumavus balsus, paaiškėjo, kad „Kuopos kulinaro“ titulą iškovojo Angelė S.. Ji vertinimui pateikė filmuką, kaip pasigaminti tortą „Kalnas“. „Gražiausio margučio“ nominacijoje nugalėjo Airidas K.. Jo margaspalviai margučiai buvo patys gražiausi.
   Jaunųjų šaulių laukia specialūs A. Smetonos 5-osios šaulių rinktinės vado prizai. Rinktinės vado prizus taip pat gaus pirmųjų trijų vietų nugalėtojai. Visi dalyvavę iššūkiuose bus apdovanoti atminimo dovanėlėmis.
                                                                                                                  Kuopos vadė Rima Žėkienė

 

spacer