Programos ,,eTwining” gimtadienis

    Gegužės 9 dieną yra minima ,,eTwinning” gimimo diena. Ją paminėjo gimnazijos 1 ir 4b klasės mokiniai. Integruotoje pasaulio pažinimo (,,Kada ateis mano gimtadienis? “) ir muzikos (,,Gimtadienio sveikinimo daina“) pamokoje mokiniai mokėsi įsiminti savo gimimo dieną, dainuoti gimtadienio sveikinimo dainą. Projekto veiklos buvo nufilmuotos ir sukurtas video pristatymas: https://youtu.be/DgcYCw-TKNk
   4b klasėje vyko klasės valandėlė per,,Zoom”. Valandėlėje mokiniai prisiminė visus
,,eTwininng” projektus, kuriuose dalyvavo, peržiūrėjo kurtą medžiagą, prisiminė, kaip šventė 13-ąjį gimtadienį sportuodami, diskutavo, kokios naudos duoda bendradarbiavimas su kitų šalių ar kitų mokyklų bendraamžiais. Po to piešė gimtadienio tortus, iš kurių mokytoja sukūrė koliažus.
Dalyvauti ,,eTwinning” projektuose smagu, įdomu, naudinga ir informatyvu.

                                                                  Mokytojos Renata Kiburienė ir Irena Veikšrienė

spacer