Integruota užsienio kalbų ir geografijos pamoka

Nors karantinas uždarė mus visus savo namuose, šiuolaikinių informacinių technologijų galimybės leidžia mums bendrauti ir susitikti su savo draugais ir bendraminčiais. Mūsų gimnazija kartu su Azerbaidžano Baku miesto „ E.Misirxanov adına 71 nomreli tam orta məktəb“ mokykla vykdo ,,eTwinning“ projektą ,,Вот так живём на карантин“.
    Gegužės 13 dieną 7 klasės mokiniai dalyvavo integruotoje rusų kalbos ir geografijos pamokoje ,,Pažink partnerio šalį“. Pamokoje mokiniai kalbėjo ne tik rusiškai, bet taikė ir anglų kalbos žinias. Partneriai trumpai pristatė savo šalis, klimatą, sužinojome įdomių faktų apie azerbaidžaniečių kalbą. Partneriai domėjosi lietuvių kalba. Įdomiausia, kad mes kai kurias frazes išmokome azerbaidžianiečių kalba! Buvo malonu!
      Pamokos pabaigoje mokiniai perdavė linkėjimus azerbaidžianiečiams. Tai ir darome dabar: ,, Salam, Azerbaidžian!“
                                                                                              Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova