Projektas „Tikime laisve“

Šiemet mūsų šalis mini 30-ąją Lietuvos nepriklausomybės šventę. Šiai progai paminėti gimnazijoje vyko „Raštingiausio bendruomenės nario“ konkursas, mokiniai kūrė filmukus „Lietuva kviečia džiaugtis“, dalyvavo gamtosauginėje akcijoje „Pasveikinkime sugrįžusius paukščius ir padovanokime jiems namus!“
   Kovo 10 d. gimnazijoje vyko projektas „Tikime laisve“, skirtas Kovo 11-ajai. Iš pradžių 5-8, I-IV g klasių mokiniai gamino Kovo 11-osios simbolius – Laisvės malūnėlius, klausėsi dainų, žiūrėjo filmukus apie Lietuvą, diskutavo apie Lietuvos nepriklausomybės reikšmę. Vėliau 7 klasės mokiniai kartu su auklėtoja Larisa Tichonova trispalviais malūnėliais puošė gimnazijos bei Pandėlio parko erdves, o IVbg gimnazistai kėlė į medžius gamtosauginės akcijos metu pagamintus inkilus.
   Taip pat gimnazijos aktų salėje organizuotas šventinis minėjimas. Renginio metu gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas pasveikino mokyklos bendruomenę su Kovo 11-ąja, įteikė padėkos raštus konkurso „Raštingiausias bendruomenės narys“ nugalėtojams. Renginio vedėjai Kornelija P. ir Arminas Z. supažindino su svarbiausiais nepriklausomybės laikotarpio įvykiais. Minėjime skambėjo pradinių klasių konkurso „Eilės vaikystei ir Lietuvai“ nugalėtojų deklamuojamos eilės, šoko 5-8 klasių merginos, dainavo IIg klasės mokinė Adrija D..
                                                                       Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virginija Danienė