SEU olimpiada ,,Dramblys”

Kovo 2-6 d. pirmokai dalyvavo respublikinėje SEU (socialinio emocinio ugdymo) olimpiadoje ,,Dramblys”. Tai papildoma mokykloje vykdomos „Antro žingsnio“ programos priemonė.
  Olimpiados metu mokiniai susipažino su 5 pagrindinėmis socialinio ir emocinio ugdymo kompetencijomis: savitvardos, savimonės, socialinio atsakingumo, tarpusavio santykių ir atsakingų sprendimų priėmimo. Mokiniai labai noriai atliko užduotis ,,Skanios derybos“, ,,Limonadas (gazuotas gėrimas) ir emocijos”, „Mesk kauliuką“, „Meškiukas valdo pyktį“. Kurdami knygą „Apie mane” olimpiados dalyviai į veiklas įtraukė savo tėvelius, klasės draugus. Taip pat pradinukai mokėsi suvaldyti pyktį, „Interviu“ metodu stiprino gebėjimą pažinti ir suprasti kitus, nagrinėjo savo emocijas, mokėsi užmegzti draugiškus santykius, juos tobulinti.
     Pasibaigus olimpiadai ir toliau tęsime socialinio-emocinio ugdymo veiklas, pasinaudosime olimpiados užduotimis.

1 klasės mokytoja Renata Kiburienė