Pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu”

Sausio 12 dieną Pandėlio gimnazijos mokiniai, tėvai, jaunieji šauliai vyko į 28-ąjį pagarbos bėgimą „Gyvybės ir mirties keliu”. Šiemet pirmąkart bėgime dalyvavo Benas I., Tomas V., Rusnė E., Kamilė N.. Jauniausieji dalyviai nuoširdžiai džiaugėsi pirmąkart įveikę tokio atstumo trasą. Bėgime dalyvavo ir tėtis Andrius Palivonas.
     Tradiciškai Antakalnio kapinėse bėgimo dalyviai pagerbė Lietuvos laisvės gynėjų atminimą, uždegė žvakutes.
    Pagarbos bėgime dalyvavo per 4000 karių iš beveik visų Lietuvos kariuomenės dalinių ir beveik dar tiek pat dalyvių iš kitų valstybės institucijų, visuomeninių organizacijų, sporto klubų, vilniečių ir miesto svečių, taip pat svečių iš daugiau nei dvidešimties užsienio valstybių. Vienoje gretoje, segėdami Trispalves juosteles, bėgo kariai, policininkai, ugniagesiai, pasieniečiai, viešojo saugumo pareigūnai, teisėjai ir prokurorai, šauliai, skautai, mokiniai ir studentai, senjorai ir vaikai, sportininkai ir bėgimo entuziastai su keturkojais augintiniais. Visi jie įveikė simbolinę 9 kilometrų trasą nuo Antakalnio kapinių iki Televizijos bokšto.

Šaulių kuopos vadė Rima Žėkienė

Pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu”