„100 – mečio Kalėdų eglutė“

Nuo gruodžio 7 iki sausio 7 d. Pandėlio gimnazijos pradinukai kartu su savo tėveliais dalyvavo parodoje-konkurse „100 – mečio Kalėdų eglutė“. Vaikai, padedami tėvelių, kūrė dekoratyvines erdvines eglutes. Ypač aktyvūs buvo pirmokai. Tad mokyklos erdves papuošė daugiau nei 40 kūrybinių darbų.
   Penki patys kūrybiškiausi darbai „iškeliavo“ į Rokiškio krašto muziejų, kur vyko Respublikinė mokinių ir mokytojų konkursinė paroda „100 – mečio Kalėdų eglutė“.
    Gruodžio 21 d. šventės „Kalėdų belaukiant“ metu vaikams ir jų šeimoms klasių auklėtojos padėkojo už įdėtą triūsą ir įteikė padėkas.
      Sausio 4 d. Rokiškio krašto muziejuje vyko šios parodos baigiamasis renginys.
      Ačiū mokiniams ir jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą!

Pradinių klasių mokytoja Ramutė Vaičėnienė