Akcija „Knygų Kalėdos“

        Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau aštuntą kartą po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime naujų knygų šalies bibliotekoms. Kasmet ši akcija iš naujo papildo bibliotekų lentynas naujomis knygomis.
        Mūsų gimnazijos bibliotekai kelintus metus naujų knygų padovanoja UAB „Svaita“ kolektyvas. Šiais metais jis dovanojo mums net 23 naujas knygas. Smagiausia, kad knygų dovanojo aktyviausi gimnazijos bibliotekos skaitytojai: direktorius Donatas Karaliūnas, mokytoja Laima Kvedaravičienė bei darbuotoja Ina Klanauskienė. Šios akcijos metu sulaukėme daug vertingų knygų iš amžinos atminties mokytojos Danutės Gaškaitės asmeninės bibliotekos. Ačiū visiems dovanojusiems.
         Akcija „Knygų Kalėdos“ baigiasi sausio 6 dieną, bet knygas galima dovanoti gimnazijos bibliotekai visus metus. Tad dalinkimės skaitymo džiaugsmu!
                                                                                                                  Bibliotekininkė Regina Baltušienė

spacer