Projektas ,,Sveikata visus metus“

     Mūsų gimnazijos trečiokų ,,Augu sveikas“ komanda, vadovaujama mokytojos Irenos Veikšrienės, 2018 m. dalyvavo metus trukusiame respublikiniame Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekte ,,Sveikata visus metus“. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą suvokimą apie sveikatą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
     Projekto organizatoriai pakvietė leistis į sveikatos užduočių kelionę. Iki kiekvieno mėnesio 10 d. buvo skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis. Komanda pagal pateiktą temą, remdamasi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, įgyvendino kūrybinius iššūkius: ,,Tylos stebuklinga versmė“, ,,Geriausi vaistai-grynas oras, šaltas vanduo…“, ,,Vaistažolių takeliais į sveikatos šalį“, ,,Žala, mada, priklausomybė“ ir kt. Kūrybiniai iššūkiai buvo įgyvendinami netradicinėmis priemonėmis, edukacinėmis veiklomis, sportuojant, sveikai maitinantis, degustuojant, tyrinėjant, eksperimentuojant, kuriant, žaidžiant. Vaikų sveikatą stiprinančios veiklos virto nuostabiu žaidimu, kuris mokiniams suteikė pažinimo ir atradimo džiaugsmą, teigiamų emocijų. Įgyvendinti iššūkiai buvo fiksuojami ir siunčiami į LMNŠC Sveikatos ir saugos ugdymo skyrių.
     Projekto dalyviai – puiki komanda, gebanti dalintis idėjomis. ,,Augu sveikas“ komanda VISADA rūpinasi sveikata!

                                                                                                       Mokytoja Irena Veikšrienė

Sveikata visus metus
spacer