Antrokų išvyka į Rokiškio krašto muziejų

      Gruodžio 18 dieną antros klasės mokiniai vyko į Rokiškio krašto muziejų. Čia jie dalyvavo edukacinėje pamokėlėje ,,Šventinių meduoliukų dekoravimas“. Užsiėmimo metu antrokai iš meduolių kūrė sniego senius, ragavo sausainius, užsigerdami karštu šokoladu.
        Po pamokėlės mokiniai apsilankė ,,Kalėdų Senelio pašte“, kur jų laukė nykštukas. Mokiniai įmetė vokus su savo laiškais į stebuklingą dėžę ir dabar nekantraudami laukia atsakymo iš Kalėdų Senelio.
Vėliau antrokai apžiūrėjo parodą ,,100-mečio Kalėdų eglutė“, susitiko su Kalėdų Seneliu jo rezidencijoje, dainavo, deklamavo eilėraščius.
                                                                                                                                    Mokytoja Rima Vilkienė

spacer