Integruota pamoka „Ne tik mityba padeda gerai jaustis“

Gruodžio 17 d. 7 kl. mokiniams vyko integruota biologijos–psichologijos pamoka „Ne tik mityba padeda gerai jaustis “.
      Į pamoką atvyko Rokiškio PPT psichoterapeutas Dainius Čerlulėnas. Jis diskutavo su mokiniais apie atsipalaidavimo svarbą, pamokė saviįtaigos pratimų. Septintokams patiko žaidimas, kurio metu reikėjo apibūdinti klasės draugą jo nekritikuojant. Vėliau vyko diskusija apie tai, kas skiria patyčias nuo flirto.
     Psichoterapeutas siūlė mokiniams aktyviai sportuoti, nes sportas padeda ugdytis psichologinį atsparumą, gebėjimą klausytis ir išgirsti, stebėti savo pojūčius, treniruoti dėmesį.
                                                                                                             Biologijos mokytoja Ledina Vipienė