Rajoninė etninės kultūros olimpiada

Gruodžio 14 d. rajone vyko etninės kultūros olimpiada. Mūsų gimnazijai atstovavo šie mokiniai: Arminas Z. (7 klasė), Kornelija P. (Ig klasė), Indrė B. (IIag klasė), Arijanda Š. ir Miglė V. (IIIag klasė).
Olimpiados metu mokiniai turėjo atsakyti į testo klausimus ir atlikti individualią užduotį. Mūsų gimnazistai sekė pasaką, šoko, dainavo. Indrei B. atlikti praktinę užduotį padėjo Šarūnė Š., Gabrielė G. ir Silvija K..
      Nors mūsų mokiniai prizinių vietų neužėmė, tačiau džiaugėsi įgyta nauja patirtimi, tuo, kad surinktų taškų skaičiumi (5,6 taškais) nedaug atsiliko nuo prizinių vietų laimėtojų.
                                                                                       Lietuvių kalbos mokytoja Virginija Danienė