Paskaitos „Kibernetinės priklausomybės“ ir „Šeima, lytiškumas“

2018 m. gruodžio 7 dieną gimnazijoje lankėsi Artūras Šiukšta – psichologas, Lietuvos blaivybės draugijos ,,Baltų ainiai“ Klaipėdos krašto pirmininkas, Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos narys. Jis skaitė paskaitas 5-8 klasių mokiniams.
     Penktokai, šeštokai, septintokai klausėsi paskaitos ,,Kibernetinės priklausomybės“. Lektorius aiškino mokiniams apie kibernetinės priklausomybės pavojų sveikatai, požymius, pristatė galimus pagalbos būdus. Ypač akcentuotas patologinis prisirišimas prie mobiliojo telefono, interneto, azartinių žaidimų, elektromagnetinės spinduliuotės poveikis. Kaip alternatyvą virtualiajam pasauliui A. Šiukšta siūlė susirasti įdomią naudingą veiklą (sportuoti, lankyti būrelius, savanoriauti ir t.t.).
       8 klasės mokiniai klausėsi paskaitos ,,Šeima, lytiškumas“. Lektorius priminė pagrindinius žmogaus poreikius: tai savęs realizavimo, pagarbos, meilės, bendravimo. Artūras Šiukšta kvietė mokinius ugdytis tokius asmenybės bruožus: kantrybę, ištikimybę, darbštumą, nes tai vertybės, kurių reikia gyvenime ir šeimoje.
                                                                    Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Kavoliūnienė