Paskaita „Savanorystė – būdas pažinti save ir pakeisti pasaulį“

Lapkričio 28 d. gimnazijoje viešėjo Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas, laukinio jaunimo stovyklų vadovas, blaivių pramogų ir muzikos festivalio VAROM organizatorius Simonas Dailidė.
    Lektorius I-IVg klasių mokiniams papasakojo apie tai, dėl kokių priežasčių jis pradėjo savanoriauti, ką jam davė savanorystė, ragino mokinius realizuoti save įvairiose veiklose Taip pat lektorius supažindino mokinius su įvairių stovyklų, muzikos festivalių, projektų nauda. Jis akcentavo, kad sveikas gyvenimo būdas, įvairūs iššūkiai padeda žmogui suvokti savo galimybes, atsisakyti žalingų įpročių.
                                                                                                           Ig klasės auklėtoja Virginija Danienė