Respublikinis projektas „Giminės medis 2018“

Mokslo metų pradžioje Kauno tautinės kultūros centras organizavo respublikinį projektą „Giminės medis 2018“, skirtą Kauno tautinės kultūros centro įkūrimo 30-mečiui paminėti. Projekto tikslas – skatinti jaunimą domėtis savo šeimos, bendruomenės, valstybės praeitimi, saugoti tautos tapatumą, didžiuotis savo šeima, gimtąja šalimi lavinant meninius, kūrybinius gebėjimus.
    1-12 klasių mokinai, neformaliojo ugdymo įstaigų nariai galėjo rinktis šiuos kūrybinius darbus: „Mano šeimos istorija“, „Giminės medis“, „Šeimos relikvija ir fotografija“ bei „Šeimos herbas“. Mūsų gimnazijos Ig klasės mokinė Emilija G. konkursui paruošė kūrybinį darbą „Šeimos relikvija ir fotografija“. Rengiant šį darbą, mokinei daug padėjo tėvai.
    Lapkričio 22 d. Kauno tautinės kultūros centras organizavo projekto „Giminės medis 2018“ konferenciją. Konferenciją pradėjo mergaičių kanklių ansamblis. Vėliau kiekvienos kūrybinės temos nugalėtojai pristatė savo darbus, buvo apdovanoti pagyrimo raštais, asmeninėmis dovanėlėmis. Labai džiugu, kad I-IV gimnazijos klasių grupėje (iš 38 konkursui šia tema parengtų darbų) Emilijos G. kūrybinis darbas „Šeimos relikvija ir fotografija“ pripažintas geriausiu. Sveikiname Emiliją.
                                         Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virginija Danienė