Kristaus Karaliaus šventė bei J. ir A. Čingų apdovanojimai

Lapkričio 24 d. gimnazijos ateitininkai vyko į Kristaus Karaliaus šventę Panevėžyje, kurią organizavo J.Tilvyčio-Žalvarnio ateitininkų kuopa. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo kunigas Andrius Končius. Jis pravedė paskaitą apie savo tikėjimo kelią, pasakojo apie asmenybes, kurios svarbios ateitininkams.
    Kristaus Karaliaus šventė buvo smagi, nes labai išradingai prisistatė beveik visos Panevėžio krašto ateitininkų kuopos. Pandėliečiai, padedant studentei Deimantei Sadauskaitei, šokdami giedojo šlovinimo giesmę.
    Šventės metu buvo įteikti ateitininkų rėmėjų JAV Jono ir Aldonos Čingų apdovanojimai. Už aktyvią veiklą paskatintos kuopos, premija įteikta ir Pandėlio gimnazijos Šv. Onos kuopai bei pirmininkei Veronikai B.. Paskatinti ir studentai Deimantė Sadauskaitė, Martynas Baltušis ir Kornelijus Glemža.       Vėliau ateitininkai varžėsi proto mūšyje, atliko komandines užduotis.
                                                                                                   Kuopos globėja Eglė Glemžienė