Solidarumo bėgimas

Solidarumo bėgimas – tai jau 5-tąjį gimtadienį švenčianti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinė iniciatyva, kiekvienais metais sulaukianti vis daugiau visuomenės ir mokyklų dėmesio. Šio bėgimo misija — pasaulį daryti geresne vieta, skatinant solidarumą ir renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje. Spalio 18 dieną ir mūsų gimnazijos mokiniai prisijungė prie šios iniciatyvos. Renginys prasidėjo nuotaikinga 7 klasės mokinių mankšta. Po to visi dalyviai bėgo stadione. Po bėgimo kiekvienas mokinys gavo atminimo diplomą. Renginį organizavo kūno kultūros mokytoja Rima Žėkienė. Ačiū mokiniams ir jų tėveliams, prisidėjusiems prie aukos, – surinkta buvo 119 eurų.
         5-ojo Solidarumo bėgimo metu surinkta parama bus skirta:
• organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti;
• vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti.
                                                                                                          Projekto vadovė Violeta Karaliūnienė