Edukacinė programa „Pažink pelkę“

Spalio 26 d. IIabg, IIIag klasių mokiniai ir biologijos mokytoja L.Vipiene bei geografijos mokytoja D. Deksniene dalyvavo išvykoje į Labanoro regioninį parką, kur vyko edukacinė pamoka „Pažink pelkę“.
      Regioninio parko lankytojų centre gimnazistai buvo supažindinti su išskirtine šio krašto gamta bei kultūriniu paveldu, unikaliomis šiam kraštui būdingomis saugomų augalų rūšimis, klausėsi girios gyventojų garsų, mokėsi atpažinti jų pėdsakus. Taip pat mokiniai klaidžiojo girios labirintais, dėliojo dėliones, dalyvavo kitose edukacijose.
    Praktinėje-pažintinėje edukacijoje mokiniai, lydimi gido, braidė po aukštapelkę ir žemapelkę, klausėsi pasakojimų, susipažino su pelkėse augančiais augalais, vaišinosi jos gėrybėmis.
         Renginys finansuotas iš neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtros projekto lėšų.
                                                                                                          Biologijos mokytoja Ledina Vipienė