Konkursas „Aš labai myliu Lietuvą“

Spalio 25 d. mūsų mokyklos mokinės Smiltė Ž. (3a kl.), Austėja G. (3b kl.), Erika L. (4kl.) ir Ugnė T. (4kl.) dalyvavo rajoniniame 3-4 klasių mokinių konkurse ,,Aš labai myliu Lietuvą“.  Konkursas vyko Rokiškio krašto muziejuje. Jame dalyvavo net 10 komandų iš įvairių rajono mokyklų. Gimnazijos komandą konkursui ruošė 4 klasės mokytoja Renata Kiburienė.
        Pradinių klasių komandos sprendė kryžiažodį apie Lietuvą, įrašinėjo praleistus „Tautiškos giesmės“ žodžius, iš nuotraukų turėjo atpažinti kalendorines ir valstybines šventes, parašyti penkių žymių žmonių nuopelnus, žemėlapyje pažymėti penkias lankytinas vietas. Gimnazijos komandos kapitonei Erikai L. teko atpažinti ir senovinius daiktus.
      Nors mokyklos mergaitės ir nepateko tarp geriausių, tačiau smagu tai, kad jos buvo aktyvios: iki prizinės vietos pritrūko tik trijų taškų. Džiaugiamės puikiomis mokinių žiniomis apie Lietuvą.                                                                                                                Mokytoja Renata Kiburienė