Karjeros festivalis „Studfestas 2018“

Spalio 25d. IIIbg klasės mokiniai dalyvavo didžiausiame Lietuvos karjeros festivalyje „Studfestas 2018“.
      Gimnazistai ne tik susipažino su daugybe studijų programų Lietuvoje ir užsienyje, bet ir klausėsi įvairių pranešimų. Labiausiai patiko Artur Jefimov paskaita apie tikslo siekimą, Rūtos Žibaitytės ir Skaistės Vieversės istorijos, Naglio Bieranco kalba bei LK kapitonės Linos Jieznienės papasakota patirtis. Taip pat neišdildomą įspūdį paliko šokėjų pasirodymas bei Monikos Marijos atliekamos dainos.
       Per pertraukas festivalio dalyvius džiugino Lietuvos balso dalyvių pasirodymai. Visą dieną trukusį festivalį užbaigė grupė „Lilas ir Innomine“, kuri padėjo renginio dalyviams atsipalaiduoti po ilgos, bet įsimintinos dienos.
                                                                                                                   Kamilė N., IIIbg klasės mokinė