Ekskursija į Biržus

Spalio 16 dieną gimnazijos antrokai vyko į Biržus. Kelionė iš dalies finansuota KPD projekto.

Jie aplankė Biržų krašto muziejų ,,Sėla“, dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Slaptoji mokykla“. Šioje pamokoje pradinukai ne tik susipažino su tų laikų mokykla, bet ir patys skaitė ir rašė taip, kaip to meto mokiniai, slėpėsi nuo žandarų, mokėsi vadovaujami daraktorės. Mokiniams buvo įdomu patirti, ką reiškia klūpėti ant žirnių, žaisti to meto žaislais.
   Vėliau antrokai aplankė didžiausią karstinę įgriuvą Lietuvoje „Karvės olą”, grožėjosi gamtos išdaigomis – smegduobėmis, skanavo šaltinio vandens.
    Ekskursija į Biržus visiems suteikė labai daug teigiamų emocijų.
                                                                                                                 2 klasės mokytoja Rima Vilkienė