Saugaus elgesio pamokos

Spalio 12 dieną Pandėlio gimnazijos bei Kazliškio skyriaus pradinukai sulaukė svečių: mokykloje lankėsi Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius E. Žalys.        Jis supažindino mokinius su saugios gyvensenos prevencijos akcija ,,Būk saugus, mokiny”. Vyresnysis inspektorius E. Žalys kalbėjo apie saugaus elgesio taisykles buityje ir gamtoje, paaiškino mokiniams, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių ir vandenyje, ant ledo, ką daryti įlūžus, mokė, kaip elgtis įvykus nelaimei, kaip išvengti gaisro.
          Taip pat pradinukai susipažino su ugniagesio veikla ir bendrojo pagalbos telefono numerio paskirtimi.

Mokytoja Daiva Girdvainienė