Edukacinė išvyka į Vilniaus Gedimino technikos universitetą

Spalio 11 d. IVg ir IIIbg mokiniai vyko į VGTU Mechanikos fakultetą. Ten dalyvavo edukacinėje programoje „Šiuolaikinė biomechanika“. Tai renginys iš neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtros projekto lėšų.

Pirmiausia gimnazistai susipažino su biomechanika, praktiškai išbandė elektros impulsų poveikį, analizavo medicinos, reabilitacines, ortopedines priemones, 3D spaudos technologijas.
       Po to mokiniai susidomėję klausėsi paskaitos apie spaudos inžineriją, gilinosi į fotografijos, dizaino, reklamos, leidybos subtilybes. Mechanikos inžinerijos, gamybos inžinerijos studijų vadovai pasakojo ir praktiškai rodė, kaip reikia projektuoti, integruoti ir valdyti įvairius technologinius procesus, ypač alternatyviosios energetikos, aplinkos apsaugos bei energijos taupymo įrenginius ir sistemas.
      Taip pat mokiniai „bendravo“ su robotais („Mechatronikos ir robotikos“ studijų programa), juos programavo ir stebėjo, kaip robotas atkartoja mokinių numatytus veiksmus.
Tad gimnazistai grįžo kupini įspūdžių ir ryžto studijuoti VGTU.

IVg klasės auklėtoja Alia Melvydienė