Edukacinė programa „Tropiniai ir subtropiniai augalai“

Spalio 9 d. 7 klasės mokiniai vyko į Lietuvos edukologijos universiteto oranžeriją, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Tropiniai ir subtropiniai augalai“.

Mokydamiesi netradicinėje erdvėje, mokiniai susipažino su tropiniais ir subtropiniais augalais, prieskoniais, atliko praktines užduotis, skanavo egzotinius vaisius.
      Oranžerija yra vėsaus, drėgno atogrąžų klimato. Žiemą čia vyrauja 14–16°C temperatūra, o dabar – net 26°C šilumos. Nepaisydami gana neįprastų oro sąlygų, mokiniai buvo aktyvūs ir smalsūs. Tad edukacinės programos metu septintokai praturtino savo žinias apie augalus.
                                                                                                            Klasės auklėtoja Vaiva Kubilienė