Savivaldos diena „Veikime kartu“

         Spalio 5d. – Tarptautinė Mokytojų diena. Šią dieną gimnazijoje į veiklą įsitraukė tėvai, mokiniai, mokytojai.
       Iš ryto skambėjo muzika, mokytojams dvyliktokai prisegė ženkliukus „Ačiū, Mokytojau, kad esi“. Pirmą netradicinę pamoką pradinukams vedė tėveliai, kitiems mokiniams – IIIabg kl. mokiniai. Tuo metu mokytojus aktų salėje sveikino ketvirtokai, IVg klasės mokiniai, gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas. Šventinėje pamokoje mokytojai atsakinėjo į šmaikščius klausimus, vaidino pasaką „Ropė“, lankstė ir leido lėktuvėlius, klausėsi jiems skirtų dainų.
      Po pirmosios pamokos vyko šventinės klasių valandėlės. Vėliau per kitas pamokas vyko įvairi integruota veikla: IVg klasės mokiniai vedė netradicines pamokas žemesniųjų klasių mokiniams.
         Ačiū visiems už šaunų bendradarbiavimą.
                                                                                                              IVg kl. auklėtoja Alia Melvydienė

spacer