Europos kalbų viktorina Rokiškyje

Rugsėjo 27 d. Ig ir IIabg mokiniai dalyvavo rusų kalbos viktorinoje, kuri vyko Rokiškio J. Tumo-Vaižganto gimnazijoje. Ši viktorina buvo skirta Europos kalbų dienai paminėti.

Viktorinoje mokiniai atsakinėjo į įvairiausius klausimus apie Europos šalis. Užduotys buvo labai įvairios, todėl dalyviams reikėjo pademonstruoti ir istorijos, geografijos, rusų kalbos žinias. Viktorinos pabaigoje komandos turėjo apibūdinti kitas grupes, pasakyti joms komplimentų.
       Renginys visiems labai patiko: vyravo gera atmosfera, skambėjo muzika. Be to, visos komandos gavo saldainių ir padėkos raštų.
                                                                                                                           Kotryna V., IIag klasės mokinė