Išvyka į Kauno technikos kolegiją

        Rugsėjo 18 dieną IIg b ir dalis IIIag klasės mokinių vyko į Kauno technikos kolegiją.

       Ten susitikome su lektoriumi A. Gavėnu, kuris vedė paskaitą apie saulės energetiką. Lektorius papasakojo apie saulės įtaką žemei ir dar daug įdomių faktų apie saulę. Papasakojo apie energiją, iš kur ji gaunama ir kaip protingiau bei taupiau ją išgauti ir, žinoma, ją naudoti. Antroje užsiėmimo dalyje mokiniai konstravo malūnėlius, laivelius bei karuselę. Visi šie sukonstruoti įrenginiai buvo veikiami saulės energijos. Apšvietus įrenginius dirbtine šviesa jie pradėdavo veikti: malūnėliai bei karuselė suktis, o laivelis plaukioti. Šis edukacinis užsiėmimas buvo labai įdomus – mums patiko mokytis ne mokykloje, o Kauno technikos kolegijoje.
                                                                                                            Silvija, IIbg klasės mokinė

spacer