Ateitininkų vasara

         Liepos 8-12 d. ateitininkės Veronika B. (IIbg kl.), Arijanda Š. (IIIag kl.), Egidija L. (IIIag kl.), Rusnė E. (IIIag kl.) dalyvavo žygyje „Pasūdyk Lietuvą“ po Aukštaitiją.

      Keliaudami nuo Berčiūnų iki Andrioniškio žygeiviai aplankė vietas, kur aktyviai vyko partizaninis judėjimas, klausėsi gyvų istorijos liudininkų. Ateitininkai „sūdė“ savo prakaitu Lietuvą – tvarkė atmintinas vietas, rengė miesteliuose šventes, atliko įvairius gerus darbus.
        Liepos 10-13 d. ateitininkė Samanta T. (IIag kl.) savanoriavo vaikų dienos stovykloje Kupiškyje. Stovykloje dalyvavo 65 vaikai, o jų užimtumu rūpinosi 18 savanorių. Stovyklos metu ateitininkai susipažino su popiežiumi Pranciškumi, vykdė cheminius bandymus, šoko, žaidė futbolą. Rugpjūčio 27-28 d. vyko į Šventąją prie jūros.
         Rugpjūčio 5-14 d. ateitininkė Veronika B. (IIbg kl.) kartu su Panevėžio jaunimo centro komanda vyko į Taizé kaimelį Prancūzijoje, kur kasmet susirenka krikščionys iš įvairių pasaulio vietų ir drauge meldžiasi, diskutuoja ir linksmai leidžia laiką.
       Rugpjūčio 24-29 d. Kėkštuose, Kretingos rajone, ateitininkė Veronika B. dalyvavo respublikinėje moksleivių ateitininkų vasaros akademijoje „5 valstybės drambliai“. Akademijoje vyko paskaitos, diskusijos valstybės pažinimo klausimais: kodėl valstybė yra tokia, kokia yra valstybės sandara, be ko valstybė negalėtų egzistuoti?
                                                                                                                       Kuopos globėja Eglė Glemžienė

spacer