Buvusių mokinių susitikimo šventė ,,Čia kelio pradžia“

          Paskutinį liepos šeštadienį gimnazijoje įvyko tradicinis renginys – buvusių mokinių susitikimo šventė.

     Susirinko įvairių laidų abiturientai, buvę mokiniai, mokytojai. Juos sveikino Pandėlio pradinukai, UDC ansamblis ,,Sadulala“, dainavo įvairių konkursų laureatės Gabrielė Tokarevaitė ir Gabija Citavičiūtė. Įspūdingu balsu visus sužavėjo vienas garsiausių Lietuvos operos ir pop dainininkų Paulius Bagdanavičius. Buvę mokiniai dėkojo už galimybę apsilankyti savo mokykloje, susitikti su senais draugais. Po renginio aktų salėje buvo galima aplankyti muziejuje veikusią ekspoziciją, skirtą mokyklos istorijai, pabendrauti su draugais.
                                                                                                      Renginio organizatorė Violeta Karaliūnienė

spacer