Pandėlio gimnazistai keliavo po Kuršių Neriją

   Įgyvendinant vaikų ir jaunimo socializacijos projektą ,,Jūra- mūsų svajonė 2“, iš dalies finansuojamą Rokiškio r. savivaldybės, grupė Pandėlio gimnazijos mokinių keliavo po Kuršių neriją.

     Apsistojome Juodkrantėje prie pat Kuršių marių, prie Gintaro įlankos, kurią puošia nuostabios nendrių skulptūros. Pirmą dieną lankėmės Nidoje, ant aukščiausios Parnidžio kopos, atlikome tiriamąjį darbą, kaip veikia saulės laikrodis. Didžiulį įspūdį paliko pilkosios arba ,,mirusios“ kopos. Vakarą praleidome prie Baltijos jūros. Kitą dieną susipažinome su Juodkrante: lankėmės Raganų kalne, apžiūrėjome kormoranų ir garnių perymvietę, smėlio ir akmens skulptūras, Juodkrantės evangelikų liuteronų bažnyčią. Važinėjomės dviračiu, žaidėme stalo tenisą lauke, golfą, tinklinį, futbolą. Vakarojome prie Kuršių marių, kepdami šašlykus ir grožėdamiesi nuostabiais vaizdais. Kitą dieną atsisveikinome su jūra ir keliavome į Lietuvos Jūrų muziejų. Didžiulį įspūdį paliko delfinų pasirodymas, sužavėjo atnaujinta muziejaus ekspozicija. Trys nuostabios dienos Kuršių nerijoje- puiki vasaros pradžia, o kai kuriems mokiniams vienintelės atostogos šią vasarą ne savo namuose.
                                                                                       Projekto vadovė Violeta Karaliūnienė

Kuršių Nerija
spacer