Konkursas „Palaimintasis Teofilius ir popiežius Pranciškus“

              Palaimintojo Teofiliaus Matulionio fondas inicijavo mokinių rašinių ir piešinių konkursą, skirtą palaimintajam Teofiliui Matulioniui atminti ir būsimam susitikimui su popiežiumi Pranciškumi šį rugsėjį. 

Konkursui piešinį „Popiežius – taikos nešėjas“ nupiešė IIIg kl. mokinės Julita G. ir Emilija G., o „Laišką mūsų palaimintajam Teofiliui“ parašė 8 kl. mokinė Deimantė V.. Nors prizų darbai nepelnė, visi birželio 16 d. buvo pakviesti į Vilnių, buvusius KGB rūmus, dabartinį Okupacijų ir laisvės kovų muziejų dalyvauti apdovanojimuose. Mokinių darbus vertino Teofiliaus Matulionio fondo nariai, ekspertai: dailėtyrininkė dr. Giedrė Jankevičiūtė, žurnalistas iš Vatikano radijo Saulius Augustinas Kubilius.
         Rašiniai bus skaitomi katalikų radijo „Mažosios studijos“ laidose, spausdinami žurnale „Magnificat vaikams“, dienraštyje bernardinai.lt .
                                                                                                                       Tikybos mokytoja Eglė Glemžienė

spacer