„eTwinning“ tarptautinis projektas „Mūsų šalies paveldas: vakar, šiandien ir rytoj“

        Gimnazijoje vyksta „eTwining“ projektas „Mūsų šalies paveldas: vakar, šiandien, rytoj“, skirtas Europos kultūros paveldo metams. Europos kultūros paveldo metų tikslas – paskatinti daugiau žmonių domėtis Europos kultūros paveldu, sustiprinti Europos bendrystės jausmą.


                Projekte „Mūsų šalies paveldas: vakar, šiandien ir rytoj“ dalyvauja Rokiškio r. Pandėlio gimnazija (Lietuva), Liceul Teoretic Lucian Blaga Iargara ( Моldova), Վանաձորի Րաֆֆու անվան հ.19 հիմնական դպրոց, Vanadzor primary school N 19 after Raffi ( Armėnija).
         Šis projektas skatina mokinius tyrinėti savo šalies unikalumą. Vėliau IT pagalba gimtoji šalis bus pristatyta partneriams. Projektas padės atskleisti intelektualinį ir kūrybinį jaunimo potencialą: projekto dalyviai ne tik ruošiasi pristatyti savo šalies unikalumą, bet ir piešia, siuva, gamina nacionalinius patiekalus.
          Gimnazijoje vyko šio projekto paroda. Joje pristatomi mūsų gimnazijos Ig mokinių ir partnerių iš Moldovos darbai. Lietuvos mokiniai vaizdavo Armėnijos ir Moldovos paveldo objektus, partneriai piešė įžymias Lietuvos vietas.
           7 klasės mokiniai dalyvavo integruotoje rusų kalbos ir dailės pamokoje, kurios metu jie susipažino su projekto partnerių šalių kultūros paveldu. Mokiniai taip pat apžiūrėjo projekto darbų parodą: rinko realistiškiausią partnerių piešinį. Daugiausia balsų surinko 8 klasės mokinės Vlados Moisos (Moldova) piešinys ,,Gedimino pilis“.

                                                                                                           Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova

spacer