Paskutinio skambučio šventė

            Gegužės 25 dieną paskutinis skambutis nuskambėjo 33 mūsų gimnazijos abiturientams.

Ryte prie gimnazijos durų abiturientus sutiko IIIg klasės mokiniai, kurie linkėjo prasmingos paskutinės dienos, įsegė atminimo gėlytes. Pirmąją pamoką IVg klasės mokiniams simboliškai vedė jų pirmosios mokytojos. Į šventę aktų salėje abiturientus nuvedė pirmokai. Jie linkėjo išeinantiems gero skrydžio. Po to dvyliktokus sveikino Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis, gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas, Pandėlio pradinės mokyklos direktorius Valdis Vaičėnas, Pandėlio klebonas Albertas Kasperavičius. Linkėjimo žodžius vaikams išsakė tėveliai. Prasmingai ir graudžiai skambėjo tėvų dainos žodžiai: ,,Eik, vaike, eik…“ Abiturientai dėkojo tėvams, mokytojams, o IIIg klasės mokiniams įteikė simbolinį raktą, kuris atrakina visas duris, ir perskaitė testamentą.
                                                                                                  IVbg klasės auklėtoja Violeta Karaliūnienė

spacer