Netradicinė pamoka Kupiškio etnografijos muziejuje

Gegužės 18 dieną IIIg klasės istorijos kurso mokiniai vyko į Kupiškio etnografijos muziejų, kur dalyvavo edukacinėje programoje „1863-1864 m. sukilimas Šiaurės rytų Lietuvoje“. Vienuoliktokai buvo supažindinti su kovomis Biržų, Rokiškio, Kupiškio rajonuose, dirbdami grupėmis, atliko užduotis, dėliojo dėliones. Visi gavo prizų ir atminimo dovanėlių.         Taip pat mokiniai apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas, susipažino su Nacionalinės premijos laureatės, dailininkės Linos Jonikės paroda. Vienuoliktokams didelį įspūdį paliko siuvinėjimas ant plastiko ir neįprastas gilzių takas.

Istorijos mokytoja Virginija Adomėnienė