8 klasės išvyka

      Gegužės 17 d. 8 klasės mokiniai vyko į ekskursiją. Jie aplankė Molėtų rajone esantį etnokosmologijos muziejų, pabuvojo Signatarų namuose Vilniuje.        Etnokosmologijos muziejuje mokiniai įgijo gamtamokslinių žinių dalyvaudami edukacinėje programoje „Elektromagnetizmas“: susipažino su magnetų veikimu, jų praktiniu panaudojimu. Taip pat aštuntokai kilo į muziejaus apžvalgos aikštelę, išklausė gido pasakojimą apie pastato ir įvairių jo įrengimų konstrukcijas, aplankė prie muziejaus esantį saulės laikrodį, grožėjosi dailiai sutvarkyta aplinka.
             Vilniuje, Signatarų namuose, ekskursiją vedė ten dirbanti buvusi mūsų mokyklos mokinė Vilma Bukaitė. Mokiniai pamatė eksponuojamą Lietuvos Nepriklausomybės Aktą, susipažino su signatarų biografijomis, autentiškais eksponatais. Aštuntokus labiausiai domino interaktyvios veiklos.
Vėliau mokiniai pramogavo senamiestyje įsikūrusiame „Iliuzijų kambaryje“ ir pramogų centre „Akropolis“.

                                                                                                                        Auklėtoja Vilma Bičiūnaitė

 

spacer