Pažintinė ekskursija į Vilnių ir Trakus

Gegužės 10 d. IIIg klasės mokiniai lankėsi Trakuose ir Vilniuje. Pirmiausiai gimnazistai susipažino su Trakų pilies istorija, apžiūrėjo pilies salėse esančias ekspozicijas, taip pat dalyvavo edukacinėje programoje „Viduramžių inkvizicija“: praplėtė savo žinias apie bausmes, inkvizicijos įrankius.  Vilniuje mokiniai lankėsi „Illusion rooms“ kambariuose, kur lavino vaizduotę, fantaziją, kūrybiškumą. Vėliau visi dalyvavo linksmajame protmūšyje. Protmūšio metu išryškėjo gimnazistų meniniai gabumai, originalios žinios, gebėjimas visus užkrėsti gera nuotaika.
                                                                                                                 Klasės auklėtoja Alia Melvydienė

III g ekskursija