,,Laiko kapsulės“ perdavimas

     Gimnazijos mokinių tarybos nariai dalyvavo Rokiškio krašto muziejuje vykusiame renginyje, skirtame ,,Laiko kapsulės“ perdavimui Utenos rajonui. 

      Šiais metais Lietuvos moksleivių sąjunga inicijavo dovaną Lietuvai jos 100 proga- ,,Laiko kapsulė“. Tai simbolinė skrynia, kurioje bus saugomos Lietuvos mokyklų nuotraukos su palinkėjimais ateities kartoms. „Laiko kapsulė“ per 5 mėnesius apkeliaus 34 Lietuvos miestus. Pirmoji stotelė – Klaipėda, o Rokiškis buvo jau 27 stotelė. Renginio metu muziejininkas Giedrius Kujelis pristatė Rokiškio tarpukario istoriją, supažindino su švietimo įstaigomis ir kt., pateikė įdomių faktų. Po to savo projektą ,,Idėja Rokiškiui“ pristatė Dovydas Trumpa. O vėliau visų rajono mokyklų atstovai perskaitė linkėjimus būsimiems lietuviams ir nuotraukas sudėjo į skrynią. Ji buvo perduota Utenos rajono moksleiviams.
                                                                      Neformalaus ugdymo organizatorė Violeta Karaliūnienė

Laiko kapsulė
spacer