„eTwinning“ gimtadienio šventė

         Pandėlio gimnazijoje kasmet švenčiamas programos „eTwinning“ gimtadienis – šiemet jai sukanka 13 metų. Šventėje dalyvavo gimnazijos 6 ir 7 klasės, pradinės mokyklos 2 ir 3 klasės mokiniai.         Paprastai gimtadieniai švenčiami su tortu ir fejerverkais, tačiau mes nutarėm švęsti sportuodami. Tad šventės šūkis „Keisk tortą į sportą“ skatino gyventi sveikai.
        Pamokos metu mokiniai darė mankštą, dalyvavo įvairiose estafetėse. Renginio pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti padėkomis bei medaliais.
  Tad pamoka buvo įdomi ir neįprasta. Įsitikinome: gimtadienį galima švęsti aktyviai!             Rekomenduojame: keiskit tortą į sportą.
     Renginio akimirkas galima pamatyti čia: https://youtu.be/uF_Gx8Zpe-U

                                                                                              Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova

spacer