Netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Kazio Bradūno poezijos skaitymai“

            Gegužės 8 d. IIIg klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje „K. Bradūno poezijos skaitymai“. Pamoka vyko Panemunyje, piliakalnio papėdėje.            K. Bradūno eilėraščius skaitė Panemunio bibliotekininkė Elena Baronienė, Andrius Palivonas (mokinės Mantės tėtis), mokytoja Irena Veikšrienė. Mokiniai ne tik klausėsi poeto sukurtų posmų apie žemę, vandenį, ugnį, bet ir aukojo ugniai grūdus, sėmėsi stiprybės iš švento šaltinio vandens, valgė duoną su medumi.
            Tokia netradicinė pamoka visiems paliko neišdildomą įspūdį.

                                                                                   Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Alia Melvydienė

Netradicinė pamoka
spacer