PROJEKTAS ,,VELYKŲ BELAUKIANT“

               Kovo 30 dieną 5-8, I-IIg klasių mokiniai dalyvavo netradicinėse veiklose. Dienos tema buvo ,,Pavasaris. Velykos“.

        Kiaušinių marginimo vašku pamokas vedė Rokiškio krašto muziejaus muziejininkė Laima Klasinskienė. Ji ne tik mokė vaikus dažyti kiaušinukus, bet ir pasakojo apie mūsų tautos tradicijas, susijusias su Velykomis. Šią dieną mokiniai kartu su mokytojais susipažino su margučių raštais, kūrė pavasarinius papuošimus gimnazijai, dalyvavo viktorinoje, mokėsi velykinių raliavimų ir žaidimų, lankėsi Pandėlio miesto bibliotekoje, kūrė Velykų atmintines, karpinius ir kt. O svarbiausia, kad vyko ir Velykinė mugė ,,Skruzdėliukas“- buvo galima įsigyti įvairių skanumynų, o IIbg mokiniai visus vaišino nemokamai ir arbata, ir sausainiais. Diena buvo linksma, darbai prasmingi- visiems gražių ateinančių Šv.Velykų.
                                                                  Neformalaus ugdymo organizatorė Violeta Karaliūnienė

spacer