Konkurso „Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje 2018“ rezultatai

          Kaip jau buvo rašyta anksčiau, mūsų gimnazijoje vasario 5-9 dienomis vyko saugesnio interneto savaitė „Junkis, kurk ir pagarbiai dalinkis: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ Konkursas kasmet organizuojamas norint atkreipti mokyklos bendruomenės dėmesį į interneto saugumo problemą ir paminėti Tarptautinę Saugesnio interneto dieną Lietuvoje.
        Saugesnio interneto renginiuose dalyvavo visų klasių mokiniai. Mokykloje buvo organizuotos tokios veiklos: viktorina, piešinių, video situacijų, minčių žemėlapių, komiksų kūrimas, atliktos ir literatūros užduotys. Taip pat vyresniųjų klasių mokiniai parengė saugaus interneto pamokėlę pradinių klasių mokiniams.
       Veiklas organizavo, mokinius konsultavo mokytojos Rita Vitkauskienė, Virginija Baltrukėnienė, Larisa Tichonova.
        Projekto „Saugesnis internetas“ komanda išrinko šio konkurso nugalėtojus. Mūsų gimnazija užėmė II-ąją vietą.
      Džiaugiamės dalyvių kūrybiškumu, išradingumu, organizaciniais gebėjimais, motyvacija pritraukti ir paskleisti saugesnio interneto žinią ne tik mokyklos, bet ir miestelio, rajono, šalies bendruomenei.
http://www.draugiskasinternetas.lt/lt/main/news?id=14775

                                                   Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova

spacer