Jaunieji šauliai Vasario 16-osios renginiuose

         Pandėlio jaunieji šauliai kartu su bendraamžiais iš Rokiškio, Juodupės ir Obelių Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį sutiko įdomiais ir prasmingais renginiais.             Sėlynėje, 1949 m. Vasario 16-osios deklaracijos signataro Leonardo Grigonio-Užpalio gimtinėje, jaunieji šauliai iškilmingai pasižadėjo ginti ir saugoti Lietuvos nepriklausomybę. Vėliau šauliai išlydėjo raitelių grupę. Ji, pasipuošusi laisvės kovotojų uniformomis, į Rokiškį atgabeno istorinę Vyčio vėliavą.
Rokiškyje jaunieji šauliai dalyvavo Šv. Mišiose, iškilmingoje Vyčio ir Lietuvos valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu su Rokiškio rajono žmonėmis jaunieji šauliai paminėjo ir klausydamiesi Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios varpų skambėjimo. Didžiajam varpų gaudesiui pritarė daugybės mažyčių varpelių, kuriais skambino rokiškėnai Nepriklausomybės aikštėje, garsas.

                                                                                                                            Kuopos vadė Rima Žėkienė

Pandėlio jaunieji šauliai vasario -16 osios renginiuose
spacer